بیش از ۵ هزار ساعت ویدئوی آموزشی

بیش از هزار دانشجو

بیش از ۳۰ مدرس

بدون نظر
بازدید : 447 بازدید
فیلم آموزش شبکه های عصبی مصنوعی-از ایده تا کد-قسمت ۱۱

سلام

در این قسمت فصل هشتم از بخش بندی مورد نظر یعنی شبکه‌های عصبی برگشتی و حافظه دار را درون تولباکس های متلب بررسی خواهیم کرد.

در این قسمت که پیشنیاز آن جلسه ۹ و جلسه ۱۰ می باشد، یک شبکه ی بازگشتی LSTM که در جلسه ۹ آن را بررسی کردیم را توسط یک تولباکس متلب نوشته شده مختص این نوع شبکه اجرا می کنیم و پارامترهای مورد نیاز کاربران جهت اجرای این تولباک را معرفی می کنیم.

تولباکس مورد نظر را می توانید از اینجا دانلود کنید. نمونه کد برای اجرا در پوشه ی آن موجود است اما به دلیل عدم وجود کامنت و هیچ گونه توضیحی درباره آن فهمیدن کد کمی سخت خواهد بود. با توجه به اینکه از MEX فایل ها جهت پیاده سازی LSTM استفاده شده، باز هم خواندن کد سخت تر می شود زیرا که خیلی پارامترها فقط ارسال می شوند و نحوه ی اجرا و مقدار دهی آن ها مشخص نشده. بنابراین تصمیم گرفتیم این کد را به همراه توضیحی درباره پارامترهایی که دوستان بهش نیاز دارن در اختیارتان قرار بدیم.

تذکر:

قسمت های قبلی این مجموعه آموزشی را می توانید از اینجا مشاهده نمایید

 

کلید واژه:

شبکه عصبی در متلب, LSTM,long short term memory,تولباکس LSTM,تولباکس متلب شبکه بازگشتی,تولباکس شبکه بازگشتی,LSTM network Matlab Toolbox,LSTM toolbox

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

دریافت کنید

در صورت نیاز به پسورد www.daneshjooyar.com را وارد کنید گزارش خرابی لینک
خرید به صورت پرداخت آنلاین

هزینه محصول :

5000 تومان
راهنمای خرید و گارانتی
پرداخت توسط کلیه کارتهای عضو شتاب
در صورتی که توضیحات نوشته، دموی آموزش و لینک های ارزیابی پاسخگوی سوالات شما در مورد این دوره آموزشی نمی باشد و نیاز به مشاوره بیشتری دارید لطفا این فرم را تکمیل کرده و در ساعات اداری منتظر تماس همکاران ما باشید.
 • *
 • *
 • *
 • *
 • در صورتی که توضیحات نوشته، دموی آموزش و لینک های ارزیابی پاسخگوی سوالات شما در مورد این دوره آموزشی نمی باشد و نیاز به مشاوره بیشتری دارید لطفا این فرم را تکمیل کرده و در ساعات اداری منتظر تماس همکاران ما باشید.

  پیام شما با موفقیت ثبت شد. در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.
  • مطالب مرتبط
  • آموزش های مرتبط با این مدرس
  • رزومه مدرس

  نظرات کاربران

  ۰
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده