عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی وبسایت متلب یار

بعضا دیده شده که دوستان در خرید از وبسایت و استفاده از تخفیف های موجود ، گرفتن پشتیبانی و مواردی از این قبیل دچار مشکل شده اند و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه باعث اختلال در امور ایشان شده است.

 

آموزش های موجود در وبسایت به دو صورت رایگان و غیر رایگان عرضه شده اند که موضوع این متن آموزش های غیر رایگان می باشد.آموزش های غیر رایگان به دو صورت قابل دریافت می باشند:

۱-آموزش هایی که بعد از پرداخت قابل دانلود می باشند و شما می توانید بلافاصله بعد از پرداخت محصول را دانلود نمایید.

۲-آموزش هایی که به صورت پکیج های آموزشی پستی به آدرس موردنظر شما ارسال می شود.این دسته از آموزش ها را شما می توانید درب منزل یا به صورت آنلاین پرداخت کنید که در صورت پرداخت آنلاین هزینه ی پستی را پرداخت نخواهید کرد و از کدهای تخفیف فعال می توانید استفاده کنید.مطلبی که حائز اهمیت است در این بسته ها یا پکیج های پستی هزینه ی پایین تر آن نسبت به محصولات دانلودی می باشد که به خاطر خرید بسته داده می شود.

 

حال در چند تصویر نحوه ی خرید را مشاهده می نمایید.

۱-ابتدا در صفحات مربوط به محصولات درخواستی خود ، “خرید بصورت پرداخت آنلاین” را بزنید.(تعداد محصولات درخواستی در هر بار خرید نامحدود است)

help4

۲- سپس با کلیک مجدد روی آن مراحل “پرداخت” انجام خواهد شد.

 

۳-صفحه ی بعد که باز میشود ، دارای دو بخش می باشد بخش اول فاکتور محصولات شما + کد تخفیف و بخش دوم ، واردکردن مشخصات که در پایین مشاهده میکنید.

hp4

توجه: زمانی که کد تخفیف را وارد می کنید (در صورت موجود و فعال بودن کدی) باید روی کلید “برای وارد کردن کلیک کنید” را کلیک نمایید تا در فاکتور و هزینه ی نهایی اعمال شود.

 

 

پس از وارد کردن مشخصات خود، دکمه “خرید” را کلیک نمایید تا به صفحه ی پرداخت بانک منتقل می شوید و در این صفحه می توانید با همه ی کارت های عضو شبکه ی شتاب خرید خود را انجام داده ، با استفاده از شماره کارت و رمز دوم + cvv2 که روی کارت بانکی نوشته شده است.

پس از پرداخت لینک های دانلود برای خرید های دانلودی نمایش داده می شود و برای خرید های پستی هم ثبت خرید انجام می شود و از طرف ما ارسال می شود.

—————————————————————————————

برای پشتیبانی های بعد از خرید فقط از طریق کانال های ارتباطی :

۱- ایمیل های پشتیبانی : sadegh.info@gmail.com و siavash_alipur@yahoo.com

۲- شماره تماس دفتر جهت پشتیبانی : ۰۵۶۳۲۲۳۲۸۸۴ و ۰۵۶۳۲۲۳۴۴۴۰ در ساعات اداری

۳-شماره همراه : ۰۹۱۵۱۶۴۱۲۱۷، در صورت عدم پاسخگویی پیامک ارسال شود.

مدت زمان تقریبی پاسخ گویی به ایمیل ها بین ۱ تا ۱۵ ساعت بسته به زمان ارسال درخواست می باشد و تا بررسی شدن توسط مسئول پشتیبانی صبور باشید