عرض سلام و خسته نباشید به کاربران گرامی وبسایت متلب یار ، با توجه به قرارگیری آموزش های بسیار زیاد از تاریخ انتشار پکیج قبلی متلب ، تصمیم گرفتیم نسخه ی جدید این پکیج آموزشی که به جرات می توان از آن به عنوان کاملترین آموزش متلب و هوش مصنوعی نام برد را عرضه کنیم.

یکی از مشکلات موجود در تهیه ویدئوهای آموزشی، عدم آموزش مطالب در قالب عملی می باشد. در این پکیج آموزشی سعی شده است تا پس از بیان و آموزش مباحث تئوری، همان مباحث در زبان متلب به صورت گام به گام آموزش داده شود تا مطالب تئوری بیان شده بطور کامل قابل درک گردد.

به جرات می توانیم ادعا کنیم کامل ترین مجموعه ی آموزشی متلب و هوش مصنوعی موجود در سطح وب را عرضه کرده ایم که از لحاظ کمیت و کیفیت در پوشش مطالب همتا ندارد.

این بسته که شامل بیش از ۱۱۵ ساعت فیلم آموزشی می باشد را برای اولین بار از به صورت اختصاصی از وبسایت متلب یار سفارش دهید و دریافت نمایید. در این مجموعه دروس بسیار مهم زیر در قالب مبانی تئوری و عملی در متلب بیان شده است:

  1. یادگیری ماشین
  2. شبکه های عصبی از ایده تا کد
  3. شبکه های عصبی لوران فاست
  4. پردازش تصویر گونزالس
  5. آموزش OCR
  6. تناظریابی تصاویر
  7. آموزش مقاله نویسی
  8. آموزش مقدماتی زبان متلب

با کلیک بر روی هر کدام از دروس فوق می توانید با جزییات کامل از مطالب بیان شده در آن ها مطلع گردید.

مجموع قیمت آموزش های موجود در این پکیج ۴۰۵ هزار تومان است… قیمت این پکیج به دلیل تجمیع شدن آموزش ها، با حدود ۴۰ درصد تخفیف و به قیمت ۲۵۰ هزار تومان خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

 

…آموزش هایی را که با کمک این پکیج آموزشی فرا می گیرید…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت : ۲۵۰۰۰۰ تومان

تلفن پشتیبانی : ۰۵۶۳۲۴۶۲۰۲۲- ۰۹۳۸۴۵۷۹۸۳۳ ۰۹۱۵۱۶۴۱۲۱۷

ایمیل: siavash_alipur@yahoo.com

تذکر:

بلافاصله پس از انجام مراحل خرید، تمامی لینک های دانلود نمایش داده می شود و همچنین به ایمیل شما ارسال میگردد.

در صورت تمایل می توانید از طریق تماس با بخش پشتیبانی و یا فعال نمودن تیک دریافت پستی محصول، این پکیج را در درب منزل دریافت نمایید.

یادتان باشد: مبلغی را که برای آموزش خود می پردازید، به مراتب کمتر از هزینه هایی است که در آینده بابت عدم آگاهی خواهید پرداخت